Інформація про отримання свідоцтв

  Курси для вчителів-реабілітологів, вихователів соціальних по роботі з дітьми з інвалідністю за програмою «Підвищення кваліфікації фахівців соціальної реабілітації дітей з інвалідністю».


Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 01 листопада по 11 листопада 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Біла Олена Володимирівна 12 СС  000861
Демчук Наталія Миколаївна 12 СС  000862
Іщенко Любов Олегівна 12 СС  000863
Кириченко Олена Іванівна 12 СС  000864
Корнієнко Ніна Анатоліївна 12 СС  000865
Любінецька Валентина Йосипівна 12 СС  000866
Обіход Ганна Миколаївна 12 СС  000867
Пасько Вікторія Вікторівна 12 СС  000868
Родченкова Вікторія Анатоліївна 12 СС  000869
Сорокіна Ірина Сергіївна 12 СС  000870
Чубенко Вікторія Сергіївна 12 СС  000871
Петренко Юлія Миколаївна 12 СС  000872

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 18 жовтня по 28 жовтня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Дученко Оксана Вікторівна 12 СС  000827
Павленко Олеся Петрівна 12 СС  000828
Подвисоцька Марина Олександрівна 12 СС  000829
Дика Світлана Йосипівна 12 СС  000830
Свєтлична Ганна Сергіївна 12 СС  000831
Чумак Олена Едуардівна 12 СС  000832
Медзатій Світлана Андріївна 12 СС  000833
Михайлова Наталя Вікторівна 12 СС  000834
Тищенко Ліна Анатоліївна 12 СС  000835
Димчишина-Нікітіна Оксана Сергіївна 12 СС  000836
Літвінова Наталя Сергіївна 12 СС  000837
Йосифів Леся Степанівна 12 СС  000838
Чава Яніна Василівна 12 СС  000839
Карабіненко Марина Володимирівна 12 СС  000840
Косовець Лариса Миколаївна 12 СС  000841
Сапун Олена Анатоліївна 12 СС  000842
Поповіченко Олена Василівна 12 СС  000843
Алдушина Оксана Володимирівна 12 СС  000844
Каражова Лілія Володимирівна 12 СС  000845
Челак Олександр Михайлович 12 СС  000846
Олійник Віктор Миколайович 12 СС  000847
Ставицька Віта Іванівна 12 СС  000848
Супрун Надія Анатоліївна 12 СС  000849
Шевельова Ірина Миколаївна 12 СС  000850
Ковальова Наталія Миколаївна 12 СС  000851
Велика Любов Ярославівна 12 СС  000852
Чуйко Олена Михайлівна 12 СС  000853
Онисько Ігор Романович 12 СС  000854
Кисилиця Маріанна Георгіївна 12 СС  000855
Цихонь Ганна Василівна 12 СС  000856
Шматко Наталія Миколаївна 12 СС  000857
Васильєва Мар’яна Миколаївна 12 СС  000858
Пантус Вікторія Миколаївна 12 СС  000859
Захарова Надія Миколаївна 12 СС  000860

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 20 вересня по 30 вересня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000808
Волошин Яна Дмитрівна 12 СС  000809
Волощук Людмила Миколаївна 12 СС  000810
Габор Вікторія Миколаївнаа 12 СС  000811
Гальченко Наталія Володимирівна 12 СС  000812
Зайцева Лілія Олександрівна 12 СС  000813
Кайда Катерина Олександрівна 12 СС  000814
Картавіна Наталія Миколаївна 12 СС  000815
Касідей Карина Сергіївна 12 СС  000816
Корень Олена Валеріївна 12 СС  000817
Бор Діана Маратівна 12 СС  000818
Малецька Анастасія Вікторівна 12 СС  000819
Пирогова Альона Олександрівна 12 СС  000820
Рибак Олександр Іванович 12 СС  000821
Староконь Антоніна Олександрівна 12 СС  000822
Швець Анжела Миколаївна 12 СС  000823
Соломка Володимир Валерійович 12 СС  000824
Степаненко Тетяна Юріївна 12 СС  000825
Бєлашенок Інна Анатоліївна 12 СС  000826

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 06 вересня по 16 вересня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Александрійська Оксана Анатоліївна 12 СС  000783
Алєксєєва Оксана Юріївна 12 СС  000784
Григорець Вікторія Вікторівна 12 СС  000785
Закусілова Ганна Вікторівна 12 СС  000786
Івакіна Юлія Станіславівна 12 СС  000787
Індича Тетяна Вікторівна 12 СС  000788
Кузьменко Лідія Андріївна 12 СС  000789
Лисенко Тетяна Сергіївна 12 СС  000790
Липівець Анастасія Григорівна 12 СС  000791
Маслюк Олександр Миколайович 12 СС  000792
Матійчук Алла Миколаївна 12 СС  000793
Мороль Олена Олексіївна 12 СС  000794
Пирогова Лілія Всеволодівна 12 СС  000795
Приз Марина Володимирівна 12 СС  000796
Пушкарьова Наталія Святославівна 12 СС  000797
Романчук Леся Михайлівна 12 СС  000798
Сайдалімова Наталія Анатоліївна 12 СС  000799
Селезньова Світлана Леонідівна 12 СС  000800
Сердюк Наталія Валеріївна 12 СС  000801
Стодолінська Алла Анатоліївна 12 СС  000802
Товстоляка Яна Миколаївна 12 СС  000803
Щербина Алла Валеріївна 12 СС  000804
Волошина Ольга Миколаївна 12 СС  000805
Іщенко Любов Олегівна 12 СС  000806
Капущак Наталія Сергіївна 12 СС  000807

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 25 серпня по 06 вересня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Арсентьєва Вікторія Володимирівна 12 СС  000713
Беник Дмитро Юрійович 12 СС  000714
Боляк Олена Валеріївна 12 СС  000715
Вижга Лариса Миколаївна 12 СС  000782
Вівтюк Ірина Миколаївна 12 СС  000717
Вознюк Ірина Віталіївна 12 СС  000718
Васильковський Ігор Іванович 12 СС  000719
Грабовецька Алла Володимирівна 12 СС  000720
Гульвачук Ольга Костянтинівна 12 СС  000721
Голубєва Ольга Анатоліївна 12 СС  000722
Данч Наталя Анатоліївна 12 СС  000723
Діянова Тетяна Георгіївна 12 СС  000724
Дмитренко Юлія Вікторівна 12 СС  000725
Добровольська Ольга Сергіївна 12 СС  000726
Дякова Олена Іванівна 12 СС  000727
Дакус Володимир Ярославович 12 СС  000728
Діянов Ігор Олегович 12 СС  000729
Драцька Ірена Сергіївна 12 СС  000730
Керлан Вікторія Олегівна 12 СС  000731
Клімцов Юрій Михайлович 12 СС  000732
Коба Світлана Русланівна 12 СС  000733
Комісарова Людмила Віталіївна 12 СС  000734
Коцюба Наталія Анатоліївна 12 СС  000735
Краснов Леонід Петрович 12 СС  000736
Крилова Вікторія Євгенівна 12 СС  000737
Кухар Анатолій Миколайович 12 СС  000738
Кучерява Наталя Віталіївна 12 СС  000739
Картелян Ольга Володимирівна 12 СС  000740
Кіліптарі Лариса Леонідівна 12 СС  000741
Карасовська Ольга Андріївна 12 СС  000742
Литв’яков Михайло Вікторович 12 СС  000743
Лютікова Ангеліна Миколаївна 12 СС  000744
Литв’якова Світлана Вікторівна 12 СС  000745
Мужева Тетяна Миколаївна 12 СС  000746
Мамренко Оксана Іванівна 12 СС  000747
Мустяца Олег Миколайович 12 СС  000748
Майборода Світлана Іванівна 12 СС  000749
Оверкова Світлана Валеріївна 12 СС  000750
Осіпова Олена Леонідівна 12 СС  000751
Паніман Ірина Юріївна 12 СС  000752
Панасюченко Ганна Петрівна 12 СС  000753
Пєнєзєва Наталія Сергіївна 12 СС  000754
Пустовіт Федора Костянтинівна 12 СС  000755
Проняєва Катерина В’ячеславівна 12 СС  000756
Пономаренко Людмила Володимирівна 12 СС  000757
Саяпін Віталій Вікторович 12 СС  000758
Селюков Петро Миколайович 12 СС  000759
Стариш Катерина Георгіївна 12 СС  000760
Степуренко Лілія Геннадіївна 12 СС  000761
Селезньов Микола Анфимович 12 СС  000762
Савченко-Матвієць Світлана Олександрівна 12 СС  000763
Семеніхіна Ольга Вікторівна 12 СС  000764
Скиба Юлія Миколаївна 12 СС  000765
Саприкіна Уляна Олександрівна 12 СС  000766
Самарська Віта Вікторівна 12 СС  000767
Тішанська Світлана Валентинівна 12 СС  000768
Токарська Ніна Геннадіївна 12 СС  000769
Грипачевська Ірина Олександрівна 12 СС  000770
Тарасенко Лілія Олександрівну 12 СС  000771
Табунов Олег Миколайович 12 СС  000772
Флейтіх Ірина Юхимівна 12 СС  000773
Франчук Лариса Юріївна 12 СС  000774
Характерова Олена Валентинівна 12 СС  000775
Цапок Вікторія Олександрівна 12 СС  000776
Щербіна Марина Андріївна 12 СС  000777
Шварцман Софія Ігорівна 12 СС  000778
Щербакова Ніна Григорівна 12 СС  000779
Швець Нонна Давидівна 12 СС  000780
Ягфарова Любов Михайлівна 12 СС  000781

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 31 травня по 10 червня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Алєксєєва Ольга Володимирівна 12 СС  000695
Антоненко Валентина Михайлівна 12 СС  000696
Гамзюк Наталя Сергіївна 12 СС  000697
Городенська Олена Миколаївна 12 СС  000698
Груніна Наталія Михайлівна 12 СС  000699
Драганова Альона Петрівна 12 СС  000700
Загорулько Крістіна Сергіївна 12 СС  000701
Зимня Надія Леонідівна 12 СС  000702
Буковська Ольга Василівна 12 СС  000703
Горлова Тетяна Олександрівна 12 СС  000704
Мороз Наталія Петрівна 12 СС  000705
Пархоменко Лариса Вікторівна 12 СС  000706
Тонєва Ганна Олексіївна 12 СС  000707
Фоменко Інна Іванівна 12 СС  000708
Чигрин Тетяна Володимирівна 12 СС  000709
Шевчук Вікторія Вікторівна 12 СС  000710
Дячун Тарас Васильович 12 СС  000711
Курбатова Оксана Ігорівна 12 СС  000712

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 17 травня по 27 травня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Пасейлюк Галина Анатоліївна 12 СС  000677
Логвінова Валентина Вікторівна 12 СС  000678
Серікова Ганна Іванівна 12 СС  000679
Ягнюк Валентина Іванівна 12 СС  000680
Крекшина Ольга Ігорівна 12 СС  000681
Зенченкова Світлана Володимирівна 12 СС  000682
Акопян Вардуі Сепіковна 12 СС  000683
Суменко Тетяна Юріївна 12 СС  000684
Шаповал Людмила Анатоліївна 12 СС  000685
Новгородський Руслан Григорович 12 СС  000686
Рогожа Наталія Вікторівна 12 СС  000687
Кулик Тетяна Володимирівна 12 СС  000688
Шевченко Юлія Володимирівна 12 СС  000689
Кулешова Тетяна Анатоліївна 12 СС  000690
Іваненко Юлія Володимирівна 12 СС  000691
Катеринич Лариса Михайлівна 12 СС  000692
Федоренко Дарія Ігорівна 12 СС  000693
Мордовенко Наталія Геннадіївна 12 СС  000694

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання 12 квітня по 22 квітня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Обіход Ганна Миколаївна 12 СС  000658
Носик Марина Віталіївна 12 СС  000659
Волошина Світлана Іванівна 12 СС  000660
Наградська Інна Костянтинівна 12 СС  000661
Карловська Лілія Віталіївна 12 СС  000662
Ролінська Інна Олександрівна 12 СС  000663
Деркач Олена Вікторівна 12 СС  000664
Потороча Олег Андрійович 12 СС  000665
Андрєєва Олена Віталіївна 12 СС  000666
Грішина Анжела Миколаївна 12 СС  000667
Карпенко Оксана Василівна 12 СС  000668
Волинець Тетяна Михайлівна 12 СС  000669
Деркач Тетяна Василівна 12 СС  000670
Князюк-Деньга Лариса Степанівна 12 СС  000671
Онищенко Лариса Анатоліївна 12 СС  000672
Руденко Інна Вікторівна 12 СС  000673
Овчар Яніна Анатоліївна 12 СС  000674
Роговська Марія Сергіївна 12 СС  000675
Сірик Яна Вікторівна 12 СС  000676

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання 15 березня по 25 березня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Божок Ірина Володимирівна 12 СС  000643
Амірсултанова Олена Володимирівна 12 СС  000644
Кика Ольга Борисівна 12 СС  000645
Марчук Ірина Леонідівна 12 СС  000646
Чекаловець Тетяна Миколаївна 12 СС  000647
Іванова Оксана Федорівна 12 СС  000648
Шульгіна Марина Олегівна 12 СС  000649
Шапаренко Юлія Валентинівна 12 СС  000650
Матухно Лілія Євгенівна 12 СС  000651
Кузьменко Ніна Іванівна 12 СС  000652
Гонта Лариса Вікторівна 12 СС  000653
Воскресенська Ірина Павлівна 12 СС  000654
Маляр Вікторія Віталіївна 12 СС  000655
Скуратовська Валентина Михайлівна 12 СС  000656

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання 08 лютого по 18 лютого 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Антонюк Ольга Іванівна 12 СС  000623
Вареник Вікторія Валентинівна 12 СС  000624
Волошина Валентина Олександрівна 12 СС  000625
Горшкова Наталія Олександрівна 12 СС  000626
Дем’янюк Ірина Миколаївна 12 СС  000627
Драганова Альона Петрівна 12 СС  000628
Дулдієр Юлія Юріївна 12 СС  000629
Куделя Тетяна Василівна 12 СС  000630
Лєсна Оксана Валеріївна 12 СС  000631
Лященко Інна Анатоліївна 12 СС  000632
Размислова Марина Вікторівна 12 СС  000633
Образцова Олена Миколаївна 12 СС  000634
Рибалко Валерія Сергіївна 12 СС  000635
Рубчинська Євгенія Василівна 12 СС  000636
Руда Юлія Вікторівна 12 СС  000637
Сахарова Тетяна Григорівна 12 СС  000638
Стренадкіна Ірина Володимирівна 12 СС  000639
Филипчук Альона Іванівна 12 СС  000640
Ясільківська Людмила Миколаївна 12 СС  000641
Яценко Микола Волоимирович 12 СС  000642

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 18 січня по 28 січня 2021 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Васечкина Тетяна Василівна 12 СС  000611
Веретянна Оксана Юріївна 12 СС  000612
Гайворонська Наталія Миколаївна 12 СС  000613
Дякончук Надія Леонідівна 12 СС  000614
Кадніков Борис Павлович 12 СС  000615
Котляренко Галина Миколаївна 12 СС  000616
Остапчук Надія Василівна 12 СС  000617
Тилик Леся Василівна 12 СС  000618
Ткаченко Антон Олегович 12 СС  000619
Трепета Неля Іванівна 12 СС  000620
Хлань Тетяна Віталіївна 12 СС  000621
Крестянікова Людмила Петрівна 12 СС  000622

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 30 листопада по 10 грудня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Жибчин Тетяна Василівна 12 СС  000572
Цеханська Світлана Василівна 12 СС  00073
Нікітін Василь Олексійович 12 СС  000574
Жибчин Марія Богданівна 12 СС  000575
Литвин Тарас Васильович 12 СС  000576
Несходовська Яна Володимирівна 12 СС  000577
Аксентій Лариса Степанівна 12 СС  000578
Чобану Валентина Василівна 12 СС  000579
Алупулесе Тетяна Василівна 12 СС  000580
Жар Крістіна Лазарівна 12 СС  000581
Яніогло Анастасія Вікторівна 12 СС  000582
Асіміонес Ірина Миколаївна 12 СС  000583
Костакел Андріана Георгіївна 12 СС  000584
Теодореску Андрій Михайлович 12 СС  000585
Хлоп’як Анна Василівна 12 СС  000586
Гаінуца Іван Мірчевич 12 СС  000587
Чукля Лукреція Дмитрівна 12 СС  000588
Бордіяну Михайло Іванович 12 СС  000589
Педурару Михайло Георгійович 12 СС  000590
Дробот Лучіка Костянтинівна 12 СС  000591
Якобуца Лілія Андріївна 12 СС  000592
Якобуца Федір Федорович 12 СС  000593
Найман Анна Костянтинівна 12 СС  000594
Візітів Марія Іванівна 12 СС  000595
Тутунару Василь Іванович 12 СС  000596
Чебан Надія Іванівна 12 СС  000597
Кілару Олена Георгіївна 12 СС  000598
Істратій Христина Георгіївна 12 СС  000599
Георгіян Марина Георгіївна 12 СС  000600
Платіка Наталя Траянівна 12 СС  000601
Меліщук Людмила Сезонтіївна 12 СС  000602
Гочу Іван Георгійович 12 СС  000603
Лазарович Оксана Дмитрівна 12 СС  000604
Жиряда Іван Сепанович 12 СС  000605
Кубар Людмила Олександрівна 12 СС  000606
Антонюк Надія Іванівна 12 СС  000607
Друцька Жанна Миколаївна 12 СС  000608
Тарасюк Олег Вікторович 12 СС  000609
Авраменко Ганна Іванівна 12 СС  000610

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 02 листопада по 12 листопада 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Очеретяна Наталія Василівна 12 СС  00050
Ткаченко Юлія Вікторівна 12 СС  000551
Шпілька Тетяна Юріївна 12 СС  000552
Кравченко Яна Віталіївна 12 СС  000553
Басенко Олена Олександрівна 12 СС  000554
Вауліна Ірина Олексіївна 12 СС  000555
Сухорукова Наталія Костянтинівна 12 СС  000556
Токмакова Ірина Георгіївна 12 СС  000557
Перцова Наталія Анатоліївна 12 СС  000558
Васюк Аня Олександрівна 12 СС  000559
Дідовець Світлана Вікторівна 12 СС  000560
Бабко Марія Володимирівна 12 СС  000561
Макаров Олександр Львович 12 СС  000562
Гузій Людмила Миколаївна 12 СС  000563
Гламазда Яна Іванівна 12 СС  000564
Косяк Інна Володимирівна 12 СС  000565
Костерова Наталія Валеріївна 12 СС  000566
Гірняк Богдана Романівна 12 СС  000567
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000568
Лісовська Тетяна Борисівна 12 СС  000569
Рясновська Тетяна Миколаївна 12 СС  000570

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 19 жовтня по 29 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Михайлова Наталя Вікторівна 12 СС  000515
Панченко Олена Олександрівна 12 СС  000517
Козинська Анна Ігорівна 12 СС  000518
Починок Тетяна Олександрівна 12 СС  000519
Бєлоус Катерина Михайлівна 12 СС  000520
Паламарчук Надія Григорівна 12 СС  000521
Троянова Тетяна Вікторівна 12 СС  000522
Нужна Валентина Миколаївна 12 СС  000523
Хорощук Світлана Володимирівна 12 СС  000524
Хорощук Світлана Володимирівна 12 СС  000525
Асовська Алла Григорівна 12 СС  000526
Федоткіна Лариса Анатоліївна 12 СС  000527
Михайлова Олена Олександрівна 12 СС  000528
Штін Тетяна Михайлівна 12 СС  000529
Рибак Олександр Іванович 12 СС  000530
Тяпко Тетяна Вікторівна 12 СС  000531
Васьо Ірина Володимирівна 12 СС  000532
Хащева Жанна Георгіївна 12 СС  000533
Кузнецова Світлана Іванівна 12 СС  000534
Лесенко Вікторія Вікторівна 12 СС  000535
Тукалевська Людмила Олександрівна 12 СС  000536
Тристан Марина Олексіївна 12 СС  000537
Перейма Тетяна Миколаївна 12 СС  000538
Вольховська Оксана Олександрівна 12 СС  000539
Бурсак Оксана Миколаївна 12 СС  000540
Лянченко Наталія Леонівна 12 СС  000541
Тарасюк Тетяна Володимирівна 12 СС  000542
Муха Наталія Вікторівна 12 СС  000543
Безручко Олена Володимирівна 12 СС  000544
Ланко Ганна Степанівна 12 СС  000545
Мазур Ірина Ярославівна 12 СС  000546
Драганчук Марина Дмитрівна 12 СС  000547
Кауркін Вадим Вікторович 12 СС  000548
Басараба Андрій Андрійович 12 СС  000549

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 05 жовтня по 16 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Іваненко Валерій Іванович 12 СС  000501
Береза Олена Олександрівна 12 СС  000502
Ванкевич Ксенія Миколаївна 12 СС  000503
Кирій Оксана Леонідівна 12 СС  000504
Олійник Вероніка Володимирівна 12 СС  000505
Прима Тетяна Олегівна 12 СС  000506
Шовкун Валентина Іванівна 12 СС  000507
Спіцина Зоя Григорівна 12 СС  000508
Держук Ірина Вікторівна 12 СС  000509
Гайченя Ніна Володимирівна 12 СС  000510
Баєва Світлана Василівна 12 СС  000511
Косміна Лідія Володимирівна 12 СС  000512
Урожай Світлана Василівна 12 СС  000513
Топіха Вікторія Іванівна 12 СС  000514

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 21 вересня по 01 жовтня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Тома Марина Сергіївна 12 СС  000482
Надєєва Дар’я Олександрівна 12 СС  000483
Жолобов Максим Олегович 12 СС  000484
Бондар Олег Юрійович 12 СС  000485
Остапенко Сергій Миколайович 12 СС  000486
Чуклінова Оксана Анатоліївна 12 СС  000487
Бондар Олена Володимирівна 12 СС  000488
Сушко Оксана Олексіївна 12 СС  000489
Гриненко Єлизавета Володимирівна 12 СС  000490
Полякова Валерія Арсентіївна 12 СС  000491
Варич Інга Василівна 12 СС  000492
Ковальська Вікторія Юріївна 12 СС  000493
Пронженко Віра Миколаївна 12 СС  000494
Шибіца Наталія Миколаївна 12 СС  000495
Вовк Ірина Анатоліївна 12 СС  000496
Вовк Володимир Володимирович 12 СС  000497
Крат Артем Володимирович 12 СС  000498
Дробітько Тетяна Володимирівна 12 СС  000499
Дрималик Тетяна Анатоліївна 12 СС  000500

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 07 вересня по 17 вересня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Розводовська Наталя Петрівна 12 СС  000459
Рєдкозубова Наталія Миколаївна 12 СС  000460
Борисевич Таїсія Віталіївна 12 СС  000461
Калкутіна Олена Олексіївна 12 СС  000462
Кізілова Олена Георгіївна 12 СС  000463
Медзатій Світлана Андріївна 12 СС  000464
Федяніна Алла Іванівна 12 СС  000465
Серашова Ольга Олександрівна 12 СС  000466
Пронженко Віра Миколаївна 12 СС  000467
Коцар Катерина Ігорівна 12 СС  000468
Кляхіна Любов Віталіївна 12 СС  000469
Щипалова Ірина Олександрівна 12 СС  000470
Шибіца Наталія Миколаївна 12 СС  000471
Терещук Оксана Іванівна 12 СС  000472
Сапрун Ірина Степанівна 12 СС  000473
Ткаченко Інна Сергіївна 12 СС  000474
Кузьменко Любов Миколаївна 12 СС  000475
Колачова Анастасія Михайлівна 12 СС  000476
Папакіца Наталя Миколаївна 12 СС  000477
Вовк Ірина Анатоліївна 12 СС  000478
Вовк Володимир Володимирович 12 СС  000479
Маляр Марина Миколаївна 12 СС  000480
Іванова Елла Леонідівна 12 СС  000481

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 25 серпня по 02 вересня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Боляк Олена Валеріївна 12 СС  000386
Грабовецька Алла Володимирівна 12 СС  000387
Беник Дмитро Юрійович 12 СС  000388
Діянова Тетяна Георгіївна 12 СС  000389
Паніман Ірина Юріївна 12 СС  000390
Керлан Вікторія Олегівна 12 СС  000391
Коба Світлана Русланівна 12 СС  000392
Лютікова Ангеліна Миколаївна 12 СС  000393
Кучерява Наталя Віталіївна 12 СС  000394
Пєнєзєва Наталія Сергіївна 12 СС  000395
Тарасенко Лілія Олександрівна 12 СС  000396
Семеніхіна Ольга Вікторівна 12 СС  000397
Селюков Петро Миколайович 12 СС  000398
Краснов Леонід Петрович 12 СС  000399
Вознюк Ірина Віталіївна 12 СС  000400
Голубєва Ольга Анатоліївна 12 СС  000401
Дмитренко Юлія Вікторівна 12 СС  000402
Вижга Лариса Миколаївна 12 СС  000403
Савченко-Матвієць Світлана Олександрівна 12 СС  000404
Панасюченко Ганна Петрівна 12 СС  000405
Карасовська Ольга Андріївна 12 СС  000406
Арсентьєва Вікторія Володимирівна 12 СС  000407
Тішанська Світлана Валентинівна 12 СС  000408
Токарська Ніна Геннадіївна 12 СС  000409
Пустовіт Федора Костянтинівна 12 СС  000412
Флейтіх Ірина Юхимівна 12 СС  000413
Діянов Ігор Олегович 12 СС  000414
Картелян Ольга Володимирівна 12 СС  000415
Тріщук Тетяна Володимирівна 12 СС  000416
Коцюба Наталія Анатоліївна 12 СС  000417
Комісарова Людмила Віталіївна 12 СС  000418
Мамренко Оксана Іванівна 12 СС  000419
Степуренко Лілія Геннадіївна 12 СС  000420
Добровольська Ольга Сергіївна 12 СС  000421
Саприкіна Уляна Олександрівна 12 СС  000422
Оверкова Світлана Валеріївна 12 СС  000423
Ілюшина Алла Федорівна 12 СС  000424
Кушель Марія Сергіївна 12 СС  000425
Франчук Лариса Юріївна 12 СС  000426
Осипова Олена Леонідівна 12 СС  000427
Щербакова Ніна Григорівна 12 СС  000428
Пономаренко Людмила Володимирівна 12 СС  000429
Швець Нонна Давидівна 12 СС  000430
Шварцман Софія Ігорівна 12 СС  000431
Самарська Віта Вікторівна 12 СС  000432
Майборода Світлана Іванівна 12 СС  000433
Скиба Юлія Миколаївна 12 СС  000435
Мужева Тетяна Миколаївна 12 СС  000436
Селезньов Микола Анфимович 12 СС  000437
Кіліптарі Лариса Леонідівна 12 СС  000438
Драцька Ірена Сергіївна 12 СС  000439
Ягфарова Любов Михайлівна 12 СС  000440
Васильковський Ігор Іванович 12 СС  000441
Клімцов Юрій Михайлович 12 СС  000442
Кухар Анатолій Миколайович 12 СС  000443
Щербіна Марина Андріївна 12 СС  000444
Дакус Володимир Ярославович 12 СС  000445
Саяпін Віталій Вікторович 12 СС  000446
Литв’якова Світлана Вікторівна 12 СС  000447
Мустяца Олега Миколайович 12 СС  000448
Стариш Катерина Георгіївна 12 СС  000449
Литв’яков Михайло Вікторович 12 СС  000450
Характерова Олена Валентинівна 12 СС  000451
Крилова Вікторія Євгенівна 12 СС  000452
Гульвачук Ольга Костянтинівна 12 СС  000453
Ангелова Тетяна Миколаївна 12 СС  000454
Проняєва Катерина В’ячеславівна 12 СС  000455
Вівтюк Ірина Миколаївна 12 СС  000456
Карпенко Світлана Юріївна 12 СС  000457

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 1 червня по 12 червня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Бондар Ольга Юріївна 12 СС  000372
Індичій Тетяна Вікторівна 12 СС  000373
Квітко Лілія Іванівна 12 СС  000374
Климчук Наталія Євгеніївна 12 СС  000375
Папакіца Наталя Миколаївна 12 СС  000376
Сорочан Світлана Василівна 12 СС  000377
Чернишина Ірина Володимирівна 12 СС  000378
Чернишин Олександр Іванович 12 СС  000379
Кубар Людмила Олександрівна 12 СС  000380
Роменська Тамара Григорівна 12 СС  000381
Криворука Тетяна Сергіївна 12 СС  000382
Калмикова Алла Леонідівна 12 СС  000383
Кошакова Дар’я Володимирівна 12 СС  000384
Єршова Олена Леонідівна 12 СС  000385

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 12 травня по 22 травня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гнатюк Іван Васильович 12 СС  000356
Распутіна Марина Олександрівна 12 СС  000357
Мирненко Анастасія Олександрівна 12 СС  000358
Михайловська Ірина Янівна 12 СС 000359 12 СС  000359
Лазарева Анастасія Петрівна 12 СС 000360 12 СС  000360
Баклан Вікторія Вікторівна 12 СС 000361 12 СС  000361
Серьоженко Любов Іванівна 12 СС 000362 12 СС  000362
Михайлова Наталія Віталіївна 12 СС 000363 12 СС  000363
Бондаренко Ірина Павлівна 12 СС  000364
Власенко Марія Василівна 12 СС 000365 12 СС  000365
Бітюкова Марина Вікторівна 12 СС  000366
Дмитрук Інна Іванівна 12 СС  000367
Петренко Катерина Петрівна 12 СС  000368
Мельникова Анастасія Іванівна 12 СС  000369
Катеринич Лариса Михайлівна 12 СС  000370
Романова Ірина Олександрівна 12 СС 000371 12 СС  000371

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 30 березня по 9 квітня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Демиденко Володимир Леонідович 12 СС  000346
Сьомка Анжеліка Олександрівна 12 СС  000347
Сипченко Галина Василівна 12 СС  000348
Лісовська Тетяна Борисівна 12 СС  000349
Антропова Олена Миколаївна 12 СС  000350
Боклаг Марина Ігорівна 12 СС  000351
Трофимченко Ірина Борисівна 12 СС  000352
Ніколаєв Сергій Сергійович 12 СС  000353
Терезі Марина Борисівна 12 СС  000354
Хоменко Тетяна Віталіївна 12 СС  000355

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 16 по 26 березня 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Басіна Інна Олегівна 12 СС  000336
Федосова Лідія Михайлівна 12 СС  000337
Руденко Олена Володимирівна 12 СС  000338
Одорошенко Олена Валеріївна 12 СС  000339
Черно Олена Ігорівна 12 СС  000340
Єфімова Іванна Костянтинівна 12 СС  000341
Шпак Денис Олександрович 12 СС  000342
Діденко Вікторія Володимирівна 12 СС  000343
Корх Ярослав Андрійович 12 СС  000344
Волошина Євдокія Семенівна 12 СС  000345

Серія та номери свідоцтв отриманих слухачами

(термін навчання з 10 по 20 лютого 2020 р.)


Прізвище, ім’я, по батькові слухача курсів Серія та номер свідоцтва
Гулей Мар’яна Дмитрівна 12 СС  000302
Симчук Тарас Іванович 12 СС  000303
Скрипник Вікторія Михайлівна 12 СС  000304
Таратасюк Світлана Андріївна 12 СС  000305
Тилик Леся Василівна 12 СС  000306
Волчек Світлана Михайлівна 12 СС  000307
Довженко Світлана Олександрівна 12 СС  000308
Єсауленко Ірина Миколаївна 12 СС  000309
Ільченко Вікторія Геннадіївна 12 СС  000310
Ковальчук Алла Іванівна 12 СС  000311
Прибилова Ірина Юріївна 12 СС  000312
Співак Олена Миколаївна 12 СС  000313
Толстова Олена Василівна 12 СС  000314
Царук Олена Василівна 12 СС  000315
Цуканова Олена Олександрівна 12 СС  000316
Останькович Уляна Михайлівна 12 СС  000317
Тельпіс Павло Миколайович 12 СС  000318
Мелентьєва Любов Олександрівна 12 СС  000319
Миськів Оксана Василівна 12 СС  000320
Єжова Оксана Миколаївна 12 СС  000321
Закотій Оксана Тлеужанівна 12 СС  000322
Ковальчук Олег Вікторович 12 СС  000323
Микитенко Богдана Анатоліївна 12 СС  000324
Стригун Світлана Іванівна 12 СС  000325
Борисенко Марина Юріївна 12 СС  000326
Кононяко Ірина Іванівна 12 СС  000327
Мокра Наталія Іванівна 12 СС  000328
Черевко Маргарита Вікторівна 12 СС  000329
Клімінчук Катерина Василівна 12 СС  000330
Совенко Олена Володимирівна 12 СС  000331
Циденжапов Олександр Батодолайович 12 СС  000332
Ковтун Марина Володимирівна 12 СС  000333
Несукай Яна Миколаївна 12 СС  000334
Рудченко Марина В’ячеславівна 12 СС  000335